• Gazi Osman Paşa, Hükümet Cd. No:82, 60500 Erbaa/Tokat, Türkiye
  • kayalarprekast@gmail.com
  • 03567151033

Temelden çatıya inşaat sektörünün her alanındayız

Biz kimiz, ne yapıyoruz?

 

1975 yılında Erbaa'da ticari hayata atılan kurucumuz Mustafa Kaya tarafından 1998 yılında Erbaa'da kurulan, Kum Eleme-Taş Kırma tesisimiz ile Kum-Çakıl(Agrega) üretimi, Hafriyat ve Ağır Nakliye faaliyetlerimiz ile sektöre adım attık. 2012 yılında Hazır Beton üretimine başlayarak iş alanımızı genişlettik. Kurulduğumuz günden bu güne Erbaa ve çevresinde birçok Konut, İş Merkezi, Sanayi Yapıları, Tarımsal Geliştirme Projeleri, Arazi Toplulaştırma Projeleri, Dere Islah ve Kırsal Kalkınma Projeleri ve Organize Sanayii Bölgeleri dahil birçok projenin gerçekleşmesi ve fabrika yapılarının kurulmasında katkıda bulunduk. Tesislerimizde ürettiğimiz hazır betonun yapı taşı olan agregayı da yine tesislerimizde kendimiz üretiyor, temiz ve kaliteli betonun Erbaa'da öncüsü olmaya devam ediyoruz.

2015 yılında kendi bünyemizde bulunan Mimar ve Mühendislerden oluşan alanında uzman teknik ekibimiz ile proje ofisimizi hayata geçirdik. Proje ofisimizde Harita, Tapu ve Kadastro İşlemleri, Mimari Planlama, Statik hesaplamalar ve Anahtar Teslim Yapı Projelerimiz ile Kayalar Grup kalitesini, arazi ve arsa düzenlemelerinden, yapının tasarlanarak baştan sona inşa edilip teslim edilmesine kadar her aşamada kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sürdürmeyi ilke edindik.

2022 yılında sektörün ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kendi bünyemizde Prekast Yapı Elemanları'nın projelendirilerek üretimine başladık. Böylece fabrika, depo, tarım-hayvancılık amaçlı yapılar, sanayi amaçlı üretim tesisleri gibi büyük ölçekli yapıların kısa sürede, ihtiyaca uygun ve ekonomik olarak inşa edilmesi sürecini tasarımdan inşa edilmesine kadar baştan sona kendi bünyemizde karşılayabilir hale geldik. Tesis modernizasyonuna giderek genişlettiğimiz ürün gamımızı Temiz Agrega, Temiz Beton, Depreme Dayanıklı Yapı kavramlarını ilke edinerek hizmete sunmaya devam ediyoruz.  

Tanıtım Broşürlerimiz

TARİHÇE

Kayalar Madencilik Kum Eleme Tesisi kuruldu

1998

Hafriyat hizmetleri başladı<

2004

Kum eleme tesisi kapasitesi büyütüldü

2006

Hazir Beton tesisi kuruldu

2010

Mimarlik ve Insaat Mühendisligi ofisi acildi

2014

Mobil istinat duvari üretimi basladi

2019

Harita Mühendisligi ofisi açıldı

2022

Prekast beton ürünleri üretimine başlandı

2023